Survivor’da sular durulmuyor: Aleyna’nın annesinden Yunus Emre çıkışı


Survivor All Star’da yarışmacıların performansı kadar adada yaşanan olaylar da dikkat çekiyor. Survivor All Star’da bir süre önce Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre arasındaki samimiyet sosyal medyada konuşulmuştu. Yunus Emre’nin eşi bu yakınlığın yarışma sonrası devam etmesi halinde olay çıkaracağını ifade etmişti. Yaşanan bu olayların ardından Survivor All Star’da dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Bayram nedeniyle mavi ve kırmızı takım yarışmacıları aileleriyle iletişim kurdu. Annesinden Aleyna Kalaycıoğlu’na uyarı geldi.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi iletişim esnasında “Yunus Emre’den uzak dur!” yazdı.

Aleyna ise önce ne yazacağını bilemedi. “Hepsi arkadaşım” yanıtını verdi ve daha sonra bir süre düşündü.

Yazdı yazdı sildi ve en sonunda “Tamam” dedi.

Aleyna’nın hepsi arkadaşım yanıtından sonra annesi durumu bildiğini yine de ondan uzak durması gerektiğini söyledi.

Yunus Emre’nin eşi Beria Özden de daha önce iletişim ödülü kazanan Yunus Emre’nin sosyal medya hesabından açtığı yayına katılarak “Aleyna’dan uzak dur” demişti.

Daha sonra Pınar Kerimoğlu’nun programına konuk olan Beria Özden, konuyla ilgili “Emre ile bu konuyu konuştuk kendisi bana, ‘Çıkan haberlere itibar etme, burada herkes benim bacım, kardeşim aklında bir soru işareti kalmasın’ dedi. Ama sivil hayatta aynı hareketler devam ederse…” diyerek elleri ile saçını başını yolarım hareketi yapmıştı.

Eşinin kendisini uyardığı canlı yayında baba olacağını da öğrenen Yunus Emre, büyük bir mutluluk yaşamıştı. Yunus Emre Özden’in eşi Beria Özden bu olayın hemen ardından gebeliğin sona erdiğini duyurmuştu. Survivor yarışmacısı, acı haberi ertesi gün telefonda eşinden öğrenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir